2335 COMMODORE BLVD

MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3612-25-6-6

$526 360
Assessed Value
$526 360
Market Value
Annual Tax
$526 360
Taxable Value
Ownership
OwnerDalton Cristopher
Mailing Address2335 Commodore BLVD Melbourne FL 32904
Property Details
Year Built2024
Living Area3 525 sq ft
Lot Size16 553 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$78 760
Building Value$447 600
Just (Market) Value$526 360
Assessed Value$526 360
Taxable Value$526 360
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $657 000 01